TARPTAUTINIS CIRKO FESTIVALIS – KONKURSAS  CIRKO ŽIBURIAI  2016
Dalyvavo 11 mėgėjų cirko kolektyvų iš 7 šalių – vaikai ir jaunimas iki 19 metų
2016m. lapkričio 26 – 27 dienomis
ŠAKIŲ JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTRE
 
PAGRINDINIAI PRIZAI 
Geriausias cirko kolektyvas 
 
I vieta – Šakių cirko mokykla, Šakiai (Lietuva)
(300 eurų prizo steigėjas – Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius)
II vieta -  „Alle - Ap“  , Kijevas (Ukraina)
 ( 200 eurų prizo steigėjas – Šakių rajono savivaldybės tarybos narė Aušrelė Pukinskienė)
III vieta – „Feerija“ , Orša (Baltarusija)
(100 eurų prizo steigėjas – Moba, Jono Palukaičio įmonė)
III vieta –  „Spūtnik&Piligrim“  Maskva (Rusija)
(100 eurų prizo steigėjas – SAMILTA, UAB)
 
Originalus žanras 6-14 metų
I vieta –ŠAKIŲ CIRKO MOKYKLA  Lietuva  (EMILIJA PRANSKAITYTĖ,
EIMANTĖ PRANSKAITYTĖ,  KAMILĖ DAUGĖLAITĖ,  RUGILĖ DAUGĖLAITĖ)
II vieta – „SPŪTNIK&PILIGRIM“  Rusija (STEPHAN SHEVEYKO)
III vieta -  „SPŪTNIK&PILIGRIM“   Rusija (LIASKINA EKATERINA)
 
Originalus žanras 15- 19 metų
I vieta – „DZŪKIJA“Lietuva  (KASPARAS BUJANAUSKAS)
II vieta –„GRACIJA“  Rusija (IRINA NOVIKOVA )
III vieta – „FANTAZIORY“  Baltarusija, (DARYA BASHKOVA)
 
Akrobatikos žanras 6 -14 metų
I vieta – „DZŪKIJA“  Lietuva  (AUSTĖJA ČEBERAKAITĖ, KRISTINA BUJANAUSKAITĖ, LAURA TRUNCAITĖ, GABIJA GLIEBUTĖ)
II vieta – „FEERIJA“  Baltarusija (MAROZAVA VALERYIA, MIATSELSKAYA DARYA,  RAKOUSKAYA KATSIARYNA)
 
Akrobatikos žanras 15-19metų
I vieta–ŠAKIŲ CIRKO MOKYKLA Lietuva ( „AKROBATAI SU ŠOKDYNĖMIS“)
I vieta -  „ALLE - AP“  Ukraina (HOZAK YAROSLAV, DZIUBA VIKTORIIA)
 
Ekvilibristikos žanras 6-14 metų
I vieta – „ALLE - AP“  Ukraina (DZIUBA VIKTORIIA)
II vieta  – „ROVIESNIK NA NEVIE“ Rusija (AKIMOVA VIKTORIIA, PROKOPENKO KSENIIA)
III vieta – „FEERIJA“  Baltarusija   (ARTSIOM ZHAUNENKA)
 
Ekvilibristikos žanras 15- 19 metų
I vieta – ŠAKIŲ CIRKO MOKYKLA  Lietuva (JURAS PRATUSEVIČIUS)
I vieta –  „GRACIJA“ Rusija (IVANOVA  OLESIA, MAKAROVA POLINA, KARIMOVA KARINA, NIKITINA DARIA)
III vieta -  „JAUNIBA“  Latvija (KSENIJA BUSLOVSKA, MARJANA TEREŅINA, ANASTASIJA BARANČUKA,  DANIELA GORDEJA)
 
Plastikos žanras 6 – 14 metų
I vieta –  „ FEERIJA“ Baltarusija (SUDNIKAVA KATSIARYNA)
II vieta – „DZŪKIJA“  Lietuva (KRISTINA BUJANAUSKAITĖ)
III vieta – „FANTAZIORY“   Baltarusija (KHMIALKOVA NIKA)
 
Oro gimnastika 6- 14 metų
I vieta – „GRACIJA“  Rusija (VERA DUDINA)
II vieta – „ROVIESNIK NA NEVIE“  Rusija (AGNESSA MAMONTOVA)
III vieta -  „SPŪTNIK&PILIGRIM“ Rusija (KARALINA SEMENOVA)
 
Oro gimnastika 15 – 19 metų
II vieta – „ALLE - AP“  Ukraina (VLADYSLAV AKRYVOHUBENKO)
III vieta  –  „SCUOLA DI CIRCO GOLOVKOVA” Šveicarija  (ALINE BRAUN)
 
Oro akrobatika 6- 14 metų
I vieta – „GRACIJA“  - Rusija (VERONIKA VOLKOVA)
II vieta – „FANTAZIORY“ Baltarusija  (  KURCHANKOVA KSENIYA, KHMIALKOVA NIKA)
II vieta  – „SPŪTNIK & PILIGRIM“ Rusija  (VERONIKA TITOVA)
III vieta  –  „SCUOLA DI CIRCO GOLOVKOVA” Šveicarija  (ARIANE BRAUN, JOELLE  BERNARDONI)
 
Oro akrobatika 15-19 metų
II vieta – ŠAKIŲ CIRKO MOKYKLA   Lietuva  (AGNĖ PALUBINSKAITĖ, AUGUSTĖ IŠGANAITYTĖ)
III vieta  – „DZŪKIJA“ Lietuva ( RUGILĖ PETRUSEVIČIŪTĖ)