Circus festival Lithuania

Kitas festivalis 2022 m. Lapkričio 25 – 27 d.

TARPTAUTINIS CIRKO FESTIVALIS – KONKURSAS „CIRKO ŽIBURIAI-2014“
Dalyvavo 10 mėgėjų cirko kolektyvų iš 7 šalių –  vaikai ir jaunimas iki 19 metų
2014 m. lapkričio 22-23 dienomis
ŠAKIŲ JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTE

PAGRINDINIAI PRIZAI

Geriausias cirko kolektyvas

I vieta – Cirko studija „ARENA“ – Zarechny ( Rusija)
(250 eurų prizo steigėjas – Šakių raj. savivaldybės meras J. Bertašius)

II vieta – Cirko studija „ŠYPSENA“ – Šakiai, Lietuva 
(150 eurų prizo steigėjas – UAB „AUDROKESTA“)

II vieta – Cirko studija „ALLE AP“ – Kijevas  (Ukraina)
(150 eurų prizo steigėjas – UAB „SAMILTA“)

 III vieta – 12.00  Cirko studija „SPUTNIK“ – Pavlovskij Posad  (Rusija)
(100 eurų prizo steigėjas – UAB „GELVYBĖ“)

1.    Plastikos žanras
I –  „ARENA“ Rusija (SHAKIROVA VALERIYA, GULIAEVA EKATERINA, SHIF IRINA,   SAVINTSEVA ELENA)
II – „ALLE – AP“ Ukraina (DZIUBA VIKTORIIA)
III – „ VIVAT“ Latvija (DARJA ŠAKALOVA, ALONA TERZJANE)

2.    Akrobatikos žanras 
I – ŠYPSENA“ Lietuva (JULIUS KELERTAS,  JURAS PRATUSEVIČIUS)
II –  „ALLE-AP“ Ukraina (GOZAK YAROSLAV, CHERNETSKA ANASTASIIA)
III – „ŠYPSENA“ Lietuva (GABIJA ČESNAVIČIŪTĖ, SANDRA BENDORIŪTĖ, KAROLINA  IŠGANAITYTĖ, KRISTINA GAIŽAUSKAITĖ, GABIJA PRANSKAITYTĖ, AGNĖ PALUBINSKAITĖ)

3.    Oro gimnastikos žanras 6-14
I –  „ARENA“ Rusija (BAZGANOVA KAMILLA)
II – „ALLE – AP“ Ukraina (SOROKINA GLAFIRA, KRYVOGUBENKO VLADYSLAVA)
III – „ARENA“ Rusija (RECHALOVA TATIANA)

4.    Oro gimnastikos žanras 14-19
I –  „SCUOLA DI CIRKO GOLOVKOVA“ Šveicarija (DELIA ZOLLINGER, ALICE HILPISH,  ROBERTA BETTOSINI)
II –  „SPUTNIK“ Rusija (RZAEVA MERIAM)
II –  „SCUOLA DI CIRKO GOLOVKOVA“ Šveicarija (DELIA ZOLLINGER)
III –  „SPUTNIK“ Rusija (BOLOGOVA ALEXANDRA)
III –  „ROVESNIK NA NEVIE“ Rusija  (REZNICENKO ULIZAVETA)

5.    Ekvilibristikos žanras
I – „ARENA“ Rusija (RUSHENTCEV GRIGORII,  RUSHETCEV VIICTOR,  GULIAEVA EKATERINA)
III – „FEERIJA“ Baltarusija (EKVILIBRISTAI SU VIENRAČIAIS „Kan-Kan“)

6.    Originalus žanras
I – „DZŪKIJA“ Lietuva (KASPARAS BUJANAUSKAS)
II – „ŠYPSENA“ Lietuva (AKROBATAI SU ŠOKDYNĖMIS)
III –  „JAUNIBA“ Latvija (TUBAKINA KARINA)
III –  „SPUTNIK“ Rusija (AKROBATAI SU ŠOKDYNĖMIS)

Papildomi prizai

1.    Už artistiškumą
SEMENOVA KARALINA  („SPUTNIK“ Rusija)

2.    Už aktorinį debiutą
AGNĖ PALUBINSKAITĖ („ŠYPSENA“ Lietuva)
                                                                                                                                   
3.    Už ištikimybę cirko žanrui
ROSVITA DIŠKEVIČIŪTĖ ( „DZŪKIJA“ Lietuva)

4.    Už originalumą
 KARAVASAVA SVIATLANA  („FEERIJA“ Baltarusija)
 IVANETS ALINA  („ALLE – AP“ Ukraina)
 PROKOFEVA LYZA („JAUNIBA“ Latvija)

5.    Prizo steigėjas – Rusijos valstybinės estrados ir cirko mokyklos direktorė Valentina Savina
Cirko kolektyvui  „ALLE – AP“ Ukraina

6.    Prizo steigėjas – Tarptautinio festivalio „Pontijskaja arena“ direktorė Valentina Kolesničenko
JURAS PRATUSEVIČIUS  (“Šypsena“ Lietuva)
AGNĖ PALUBINSKAITĖ  (“Šypsena“ Lietuva)

7.    Prizo steigėjas –  Kijevo municipalinės estrados ir cirko meno akademijos rektorius, meno istorikas, profesorius Vladyslav Kornienko
Cirko kolektyvui  „ARENA“ Rusija
Už nuopelnus cirko menui  – Šakių kultūros centro cirko kolektyvo „Šypsena“ vadovams Itanai ir Raimondui Januševičiams (Lietuva)

CIRCUS FESTIVAL LITHUANIA

Cirkas sukurtas tam, kad dovanoti stebūklingas akimirkas jums

KONTAKTAI:

Festivalio direktorius:
Raimondas Januševičius
Mob. +370 620 99635
E-paštas: info@circusfestival.lt
P. Vaičaičio g. 14, Šakiai 71113